Održana studentska konferencija u sklopu 4. međunarodne znanstveno-stručne konferencije za razvoj ruralnog turizma RRT 2023.

28.11.2023.

Dana 23.11. na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu održana je studentska konferencija u sklopu 4. međunarodne znanstveno-stručne konferencije za razvoj ruralnog turizma RRT 2023. Na konferenciji je sudjelovalo preko 50 studenata sa fakulteta u Hrvatskoj i inozemstva. Naše studentice diplomskog studija Menadžment u turizmu, Dora Šimunić i Ana Miškulin izlagale u svoj rad na temu Oglašavanje i marketing u kampu Zagreb, te je njihov rad osvojio 2. mjesto. Osim studenata, konferenciji su nazočili nastavnici mentori, djelatnici turističkih zajednica, te vlasnici turističkih gospodarstava koji su bili tema istraživanja i kojima su studenti ponudili brojna inovativna rješenja u smislu privlačenja novih turista i produljenja turističke sezone. Ovakav model suradnje koji uključuje akademsku zajednicu s jedne strane i poslovne subjekte s druge strane pokazao se kao vrlo uspješan, studenti su pokazali veliku zainteresiranost za rješavanje stvarnih problema i pomoć u razvoju ruralnog turizma.

Čestitke studenticama!