Online edukacije za pružatelje usluga smještaja u Primorsko-goranskoj županiji

30.10.2023.

Turistička zajednica Kvarnera u suradnji s Fakultetom za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu održala je četvrti modul online edukacije za pružatelje ugostiteljskih usluga u domaćinstvu u Primorsko-goranskoj županiji pod nazivom Kvarner Family EDU.

Edukacije za cilj imaju pomoći iznajmljivačima u rješavanju izazova iznajmljivanja te podizanju kvalitete cjelokupne usluge domaćinstava Primorsko-goranske županije.

Četvrti modul naziva „ODRŽIVOST I ENERGIJA U TURIZMU“ održao se 27. listopada 2023. godine, a polaznici su imali priliku saznati više o održivoj energiji u turizmu, fotonaponskim postrojenjima i energetskim zajednicama, Energetskoj zajednici Sjevernog Jadrana, turizmu i okolišu te čuti više o primjeru dobre prakse – energetski neovisnoj kući gospodina Vjerana Piršića.

Ovim putem zahvaljujemo svim našim predavačima na uloženom trudu i nesebičnom dijeljenju znanja te svim našim polaznicima na aktivnom sudjelovanju.

Vidimo se u studenom kada za Vas pripremamo 5. modul edukacije!