Online edukacije za pružatelje usluga smještaja u Primorsko-goranskoj županiji

28.11.2023.

Turistička zajednica Kvarnera u suradnji s Fakultetom za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu održala je peti modul online edukacije za pružatelje ugostiteljskih usluga u domaćinstvu u Primorsko-goranskoj županiji pod nazivom Kvarner Family EDU.

Edukacije za cilj imaju pomoći iznajmljivačima u rješavanju izazova iznajmljivanja te podizanju kvalitete cjelokupne usluge domaćinstava Primorsko-goranske županije.

Peti modul naziva „OUTDOOR TURIZAM – PRILIKA ZA IZNAJMLJIVAČE SMJEŠTAJA U DOMAĆINSTVU“ održao se 24. studenog 2023. godine, a polaznici su imali priliku saznati više o Kvarner outdoor projektu, pješačenju, trail trčanju i biciklizmu kao motivu dolaska turista te standardizaciji usluga za cikloturiste. U okviru teme navedenog modula, kao primjer dobre prakse, gospodin Alen Leš predstavio je iznajmljivačima svoj smještaj, kuću Gorski Lazi.

Ovim putem zahvaljujemo svim našim predavačima na uloženom trudu i nesebičnom dijeljenju znanja te svim našim polaznicima na aktivnom sudjelovanju.