Otvoren je natječaj za mobilnost na University of Central Florida, Rosen College of Hospitality Management

07.03.2024.

dana 6. ožujka Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu raspisao je natječaj za mobilnost studenata u zimskom semestru akademske godine 2024./2025. u okviru bilateralne suradnje na University of Central Florida, Rosen College of Hospitality Management u SAD-u (Information sheet).

Zainteresirani studenti moraju ispuniti slijedeće uvijete navedene u natječaju:

1. Ukupni prosjek ocjena svih prethodnih semestara (odnosno za 1.godinu studija samo zimski semestar) u trenutku prijave iznosi minimalno 3,5 ;

2. Student mora imati zadovoljavajuće znanje stranog jezika na kojem se održava nastava na inozemnoj visokoškolskoj ustanovi.

Prijavnu dokumentaciju navedenu u natječaju potrebno je dostaviti na e-adresu: international@fthm.hr zaključno sa 25. ožujkom 2024. godine. Konačne rezultate Natječaja objavit ćemo na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci, Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu (www.fthm.uniri.hr, pod kategorijom Međunarodna suradnja).

Kontakt za dodatne upite:

Jasna Lasinger Silađev, univ. mag. oec.

Stručna suradnica u Centru za međunarodnu suradnju i Centru za cjeloživotno obrazovanje

Sveučilište u Rijeci, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu

international@fthm.hr