Ponuda za kratkim intenzivnim programom (BIP, u sklopu programa Erasmus+) u Njemačkoj

10.03.2023.

Obavještavamo vas o mogućnosti sudjelovanja na kratkom intenzivnom programu (BIP, u sklopu programa Erasmus+) koje organizira Eberswalde University for Sustainable Development (HNEE) u Njemačkoj. Prva prijava ide direktno Erasmus koordinatorici na FMTU, a ukoliko Vas prime na Eberswalde University for Sustainable Development, i putem UNIRI natječaja. Po sudjelovanju na programu, dobivate 3 ECTS-a, za koje postoji mogućnost zamjene za izborni kolegij na FMTU u sljedećem semestru (ukoliko ih imate). Radi potrebnog prethodnog znanja iz područja turizma, na ovaj se BIP mogu prijaviti studenti sa 3. i 4. godine preddiplomskog studija te 1. godine diplomskog studija.

Summer School “EU Sustainable Tourism Policies & Strategies”

On line period: 1 day in the week 12-16 June 2023

On site period: 19-23 June 2023

ECTS credits for participating students: 3

Prijava: do 25.4. na e-mail vedrana.cikes@fthm.hr.Prijava je ograničena na maksimalno 5 studenata sa FMTU. Prijave će se zaprimati po redu pristizanja.

NAPOMENA: sudjelovanje na ovom programu je BESPLATNO i stipendira se putem Erasmusa (proučiti smjernice za BIP mobilnost)