Potpisan sporazum o realizaciji stručne prakse s Gradom Buzetom i TZ grada Buzeta

18.04.2024.

Grad Buzet, Turistička zajednica Grada Buzeta  i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci potpisali su Sporazum o realizaciji stručne prakse. Sukladno Sporazumu kojeg su potpisali Damir Kajin, predsjednik Turističke zajednice Grada Buzeta i gradonačelnik Grada Buzeta i prodekanica za razvoj i voditeljica Centra za karijere i stručnu praksu, prof. dr. sc. Marinela Krstinić Nižić, studenti smjera  Menadžment u turizmu i smjera Menadžment održivog razvoja stjecati će dodatna znanja te  unaprijediti svoje praktične vještine. Veselimo se daljnjoj suradnji i novim mogućnostima za naše studente iz grada „koji te poziva da opipaš ljepotu stoljetne arhitekture i doživiš impresivan pogled s vrhova brežuljaka sjeverne Istre“.