Potpisan sporazum o realizaciji stručne prakse s Turističkom zajednicom Kvarner

26.02.2024.

Turistička zajednica Kvarnera i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Sveučilišta u Rijeci potpisali su sporazum o realizaciji stručne prakse. Direktorica dr. sc. Irena Peršić Živadinov i dekan Fakulteta prof. dr. sc. Marko Perić ispred svojih organizacija dogovorili su suradnju temeljem koje će studenti smjera  Menadžment u turizmu dobiti priliku stečena teorijska znanja primijeniti u praksi i na taj način pripremiti se za rad u realnom sektoru. Djelovanje Turističke zajednice Kvarnera usmjereno je na promociju turističkog proizvoda regije Kvarner, razvijanje svijesti o važnosti gospodarskih, društvenih i drugih učinaka turizma te o potrebi i važnosti očuvanja i unapređenja svih elemenata turističkog proizvoda. Ovim sporazumom Turistička zajednica Kvarnera postaje partner u dijelu nastavnog procesa Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.