Potpisan ugovor o stručnoj praksi s EX-ALTO Event Management & Consulting

09.02.2024.

Potpisivanjem sporazuma između EX-ALTO Event Management & Consulting i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, studenti smjera Menadžment u turizmu biti će dio radnog tima čija je misija biti agencija koja se ističe po visokim etičkim standardima, socijalnoj odgovornosti i strastvenom zalaganju za stvaranje održivih i iznimnih iskustava. Po završetku stručne prakse studenti postaju konkurentniji na tržištu rada, unaprjeđuju svoje praktične vještine te postaju spremniji za izgradnju svoje karijere i savladavanje novih radnih izazova s kojima će se susresti u poslovnoj budućnosti. Zahvaljujemo agenciji EX-ALTO na suradnji i veselimo se stjecanju praktičnih vještina za naše studente!