Potpisan ugovor o stručnoj praksi s Turističkom zajednicom Međimurske županije

07.05.2024.

Direktor Turističke zajednice Međimurske županije, Rudi Grula i dekan Fakulteta prof. dr. sc. Marko Perić, potpisali su sporazum o realizaciji stručne prakse temeljem kojeg će studenti smjera  Menadžment u turizmu stjecati dodatna znanja te  unaprijediti svoje praktične vještine. Međimurje je  postala prva destinacija u ovom dijelu Europe koja je kao regija prošla proces certificiranja za Green Detinations. Razvijajući se na principima održivosti, Međimurje je prepoznata i visoko poželjna destinacija dinamičkog i zdravog odmora koja aktivnim i znatiželjnim posjetiteljima nudi iskustva wellnessa i sporta, učenja i zabave, fine hrane i vina, bogate kulture i očuvane prirode. Zahvaljujemo direktoru Gruli na posjetu i suradnji i veselimo se stjecanju praktičnih vještina za naše studente!