Potpisivanje sporazuma o stručnoj praksi između Anake d.o.o. i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu

22.04.2024.

Potpisivanjem sporazuma između Ananke d.o.o. i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, studenti smjera  Menadžment u turizmu biti će dio radnog tima agencije koja se je posvetila sveobuhvatnom vođenju turističkih nekretnina po principu “ključ u ruke”, uz razvoj vlastitog  softvera za upravljanje pametnim kućama, a u svrhu učinkovitijeg upravljanja posjedima, uštede na troškovima energije te pružanja izvanrednog iskustva krajnjim korisnicima. Po završetku stručne prakse studenti postaju konkurentniji na tržištu rada, unaprjeđuju svoje praktične vještine te postaju spremniji za izgradnju svoje karijere i savladavanje novih radnih izazova s kojima će se susresti u poslovnoj budućnosti.