Poziv za prijavu studenata na natječaj za razvoj najboljeg turističkog proizvoda u okviru 10. Međunarodnog kongresa povijesnih gradova Solin

14.02.2024.
/ Vijesti / /

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas kako će se u okviru 10. Međunarodnog kongresa povijesnih gradova koji će se održati od 22. – 25. 10. 2024. dodijeliti nagrada studentima za prva tri mjesta u kategoriji razvoja turističkog proizvoda. Naime, riječ je o natječaju u okviru kojeg studenti predaju pisani zadatak (do 15. srpnja 2024.) nakon čega će žiri odabrati najbolje kulturno turističke proizvode (prvih 10) koji će imati priliku online prezentirati svoj rad u srijedu 23. 10. 2024. putem Zoom platforme.

Uvjete natječaja dostavljamo na linku uz napomenu kako se mogu prijaviti svi studenti neovisno o godini studija.

Koristi koje obrazovna institucija i studenti sudionici ostvaruju sudjelovanjem na ovom natječaju su:
– Promidžba obrazovne institucije na domaćem i međunarodnom tržištu
– „Networking“ odnosno umrežavanje studenata i mentora s dionicima kongresa
– Vrijedne novčane nagrade i nagrade u naravi