Predstavnici Fakulteta sudjelovali na 31. tradicionalnom savjetovanje Hrvatskog društva ekonomista

13.11.2023.

U Opatiji se od 8. 11. do 10.11.2023. godine održalo 31. tradicionalno savjetovanje Hrvatskog društva ekonomista “Ekonomska politika u 2024.” na kojem su sudjelovali i predstavnici Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.

Pored izv. prof. dr. sc. Daniele Soldić Frleta koja je na Savjetovanju aktivno sudjelovala kao članica Radnog predsjedništva, naš dekan prof. dr. sc. Marko Perić moderirao je panel “Kako unaprijediti upravljačke kapacitete u hrvatskoj građevinskoj industriji?”posljednjeg dana Savjetovanja. Posebno treba istaknuti naše studente i njihove profesore koji su sva tri dana pažljivo slušali program.