Promocija polaznika cjeloživotnog programa „Specijalista odjela hrane i pića“

06.06.2023.

31. svibnja 2023. godine je na Fakultetu promovirana 12. generacija „Specijalista odjela hrane i pića“ te su po prvi puta promovirani polaznici modula Gastronomija i modula Restoraterstvo, polaznici programa usavršavanja „Sommelier u enogastronomiji“ te polaznici programa osposobljavanja „Barista“ pod vodstvom prof. dr. sc. Slobodana Ivanovića, voditelja programa i stručnog tima suradnika.

Uz voditelja studija prisutnima su se prigodnim riječima obratili dekanica Fakulteta prof. dr. sc. Sandra Janković, direktor hrane i pića ArenaHospitality d.d. grupe gospodin Damir Batarelo i članica uprave Turisthotela d.d. Zadar gospođa Meri Matešić Sičić u ime partnera, Dragica Lukin, predstavnica Hrvatskog kuharskog i slastičarskog saveza u ime stručnih suradnika i Dean Percan, predstavnik polaznika 12. generacije Specijalist odjela hrane i pića – FMTU . Čestitamo!