Studenti FMTU-a sudjelovali na Lumen Business natjecanju

06.06.2023.

Naši studenti osvojili su podij za sva tri ponuđena poslovna slučaja ovogodišnjeg Lumen Business natjecanja! U velikom finalu održanom u subotu, 3. lipnja u Zagrebu, osvojili su:

• 2. mjesto: Grga Horvatin, Leonard Ljubez i Janet Bariša za “GDi Ensemble Fleet 2.0: Sljedeća generacija upravljanja flotom vozila”,
  • 2. mjesto: Jelena Mrak, Karla Prekali i Iva Jelić za L’Oreal Adria: “Redken B2C Online: GO-TO-ADRIA Market”
  • 3. mjesto: Ana Simon i Kiara Elenia Bienert za Privredna Banka Zagreb: “ESG proizvodi i inicijative za fizičke osobe”

Studenti su izrađivali svoja rješenja tijekom cijelog ljetnog semestra u okviru kolegija Integrirana marketinška komunikacija pod mentorstvom doc.dr.sc. Ane Čuić Tanković.
Iskrene čestitke!