Studiraj na združenom stručnom diplomskom studiju Master Of Sustainable Outdoor Hospitality Management

15.04.2024.
/ Vijesti / /

Prvi europski združeni stručni diplomski studij u području hotelijerstva i upravljanja kampovima u kojem se kombinira teorija i praksa, a nudi se na sveučilištima u Nizozemskoj, Hrvatskoj i Španjolskoj.

Potražnja za smještajem na otvorenom brzo raste u Europi i zahtijeva visokokvalificirane stručnjake koji mogu dobro voditi poslovanje na održivi način u suradnji s lokalnim vlastima što ujedno i igra ključnu ulogu u održivom razvoju destinacije. Zato su Sveučilište u Bredi, BUas (Nizozemska), Sveučilište u Gironi, UdG (Španjolska) i Sveučilište u Rijeci (Hrvatska), Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu razvili ovaj novi višestruki stručni diplomski studij s fokusom na strateško upravljanje velikim kamping odmaralištima.

Zašto odabrati upravo ovaj studij?

• Studirajte u tri različite zemlje
  • Specijalizirajte se za pitanja održivosti u odmaralištima u kampovima
  • Međunarodna učionica
  • Primijenjeno znanje: raznolikost zadataka, prezentacija, eseja i gostujućih predavanja
  • Akreditirano od strane ECA Certification Group za kvalitetu u internacionalizaciji programa

Zašto odabrati ovo sveučilišno partnerstvo?

• Tri sveučilišta s visokim nacionalnim i međunarodnim rangiranjem
  • Neformalno obrazovanje malog opsega; kvaliteta ispred kvantitete
  • Osobni pristup i povezanost
  • Interaktivno obrazovanje usmjereno na studenta