Traženje posla: savjeti za životopis, motivacijsko pismo i intervju

08.03.2024.

Nikoleta Zubić, dipl. oec., mag. psych., voditeljica Ureda za karijere na Sveučilištu u Rijeci i naša ALUMNA održala je 07. ožujka 2024. godine u okviru FMTU Career Week-a, zanimljivo predavanje na temu Traženje Posla: Savjeti za Životopis, Motivacijsko Pismo i Intervju.

Interaktivno predavanje bilo je namijenjeno svima koji žele saznati više o tehnikama traženja posla te se poslodavcima žele predstaviti u najboljem svjetlu. Sudjelovanjem na predavanju sudionici su saznali koji su osnovni elementi životopisa i motivacijskog pisma, kako izbjeći najčešće pogreške prilikom prijave na natječaj te kako se pripremiti i ostaviti što bolji dojam na razgovoru za posao. Nakon predavanja uslijedila su brojna pitanja studenata, ali i razmjena iskustava među sudionicima koji imaju iskustva u traženju posla. Zahvaljujemo Nikoleti Zubić na svim savjetima, a svim sudionicima preporuka da se za svaki vid traženja posla dobro unaprijed pripreme.