U Finskoj održan drugi projektni sastanak ERASMUS+ projekta GreenTEA

03.05.2024.

U finskom gradu Pori, na Satakunta University of Applied Sciences od 23. – 24. 4. 2024. održan je drugi sastanak partnera projekta „Unapređenje obrazovanja o zelenom turizmu u visokoškolskom sustavu kroz razvoj alternativnih prilika za učenje“ (akronim: GreenTEA, ID 2023-1-HU01-KA220-HED-000156471).

Projektni partneri Eszterházy Károly Catholic University iz Mađarske (vodeći partner), Politechnic Institute of Bragança i  PortugalNTN iz Portugala, Satakunta University of Applied Sciences iz Finske, Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci i Institut za poljoprivredu i turizam iz Hrvatske, raspravljali su dosadašnjim projektnim aktivnostima, a fokus dvodnevnog sastanka je bio na izradi edukativnog materijala i stvaranje online platforme za učenje. Na sastanku su FMTU predstavljale Jelena Đurkin Badurina i Daniela Soldić Frleta.