Na Dan žena održano predavanje Josipe Jutt Ferlan: Od studentice do direktorice – jesmo li ravnopravne u poslovnom okruženju?

11.03.2024.

Povodom Dana žena, a u okviru Tjedna karijera, Josipa Jutt Ferlan, mag. oec., Cluster General Manager of Hilton hotels Zagreb & Opatija, naša Alumna, održala je 08. ožujka 2024. godine zanimljivo predavanje na temu Od studentice do direktorice – jesmo li ravnopravne u poslovnom okruženju? Jutt Ferlan opisala je svoj karijerni put s naglaskom na rodnu ravnopravnost, ističući da bez truda nema rezultata i da su posao i obitelj komplementarni, a ne konkurentni jedno drugom. Nakon predavanja uslijedila su brojna pitanja studenata usmjerena na „muško-ženske“ pozicije u hotelijerstvu, jednakost plaća i mogućnosti zapošljavanja. Zahvaljujemo Josipi Jutt Ferlan na održanom predavanju, pruženim savjetima i motivaciji studentima da ustraju sa fakultetskim obavezama kako bi ostvarili svoje karijerne snove.