Zahvala organizacijskom timu studentske konferencije WAVE FOR TOURISM (W4T)

09.11.2023.

6. studenoga 2023. godine na Fakultetskom vijeću Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Dekan prof. dr. sc. Marko Perić se zahvalio studentima koji su uspješno organizirali studentsku konferenciju WAVE FOR TOURISM (W4T) koja se održala u Opatiji, Iki i Lovranu od 5. do 8. listopada 2023. godine.

Organizacijski tim konferencija su bili naši studenti: Jelena Mrak, Aleksandra Markovska, Arijana Mustapić, Dora Buljanović, Zoia Dimić, Ivana Lasić, Ivona Ternjei, Karla Prekali, Helena Klarić, Luka Hojski, Luka Vrančić, Matea Starčević, Paola Grbeša, Sebastian Andrijčić, Filip Štimac te vanjski suradnici, Alumni našeg Fakulteta: Jure Bulović, Katarina Bosanac i Nika Kurti.

Dekan se zahvalio organizacijskom timu, svim volonterima te mentoricama prof. dr. sc. Danieli Gračan, izv. prof. dr. sc. Eleni Rudan, Ivi Barić, predavačici te asistenticama Tatjani Špoljarić i Romini Agababa.