Radionica ,,Što nas veže i spaja, a što razdvaja?”

14.11.2023.
/ Vijesti / /
Međunarodni dan tolerancije

Povodom Međunarodnog dana tolerancije, 16. studenoga, Studentski centar Rijeka i Sveučilišni savjetovališni centar organiziraju radionicu pod nazivom ,,Što nas veže i spaja, a što razdvaja?”

U poticajnom okruženju za učenje, propitivat ćemo koncepte tolerancije i kognitivnih pristranosti te uz praktične aktivnosti senzibilizirati sudionike/ce o važnosti poštivanja i uvažavanja različitosti, što je i cilj Međunarodnog dana tolerancije.

Radionicu će voditi Sandra Nuždić i Klara Grašić iz Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišnog savjetovališnog centra Sveučilišta u Rijeci. Klara Grašić je studentica završne godine psihologije aktivna u radu Sveučilišnog savjetovališnog centra dok Sandra Nuždić radi kao savjetnica za studente kojima je potrebna određena akademska prilagodba i dio je sveučilišnog tima koji se bavi temama pravičnosti i uključivosti u (visokom) obrazovanju.

Radi bolje pripreme radionice, molimo da ispunite obrazac za prijavu.